Kompleksowy program rozwoju osobistego i odzyskiwania równowagi poprzez integrację wewnętrzną CIAŁA, PSYCHIKI I DUCHA. Można uczestniczyć w całości Kursu lub w wybranych przez siebie modułach.

Tematyka poszczególnych zjazdów:

• Techniki wspierające pracę układu nerwowego, uważność w codzienności – 23-25 września 2022 r.
  • Fizjologia stresu, uważność, pułapki umysłu, medytacja chrześcijańska – 21-23 października 2022 r.
  • Rola emocji, techniki radzenia sobie z przytłoczeniem, modlitwa serca – 11-13 listopada 2022 r.
  • Dbanie o ciało, ćwiczenia uwalniające stres, zdrowa asceza – 9-11 grudnia 2022 r.
  • Zaspokajanie potrzeb, opiekowanie się sobą, rozeznawanie duchowe 27-29 stycznia 2023 r.
  • Zasoby, prawdziwe JA, praktykowanie wdzięczności –    17-19 lutego 2023 r.
  • Zranienia życia, techniki uważności, uzdrowienie wewnętrzne – 17-19 marca 2023 r.
  • Asertywność, granice, Twierdza wewnętrzna św. Teresy – 14-16 kwietnia 2023
  • Toksyczne relacje, bliskość, więź ze sobą, natchnienia wewnętrzne – 12-14 maja 2023 r.
  • Integracja wewnętrzna, dojrzałość duchowa – 16-18 czerwca 2023 r.

Rozpoczęcie w pt. godz. 18.30, zakończenie niedz. godz. 15.00.

Miejsce: par. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu, ul. Kościelna 1

Koszt: 250  zł/weekend (2 obiady, bez noclegu)

Prowadzący:

• Ks. dr Krzysztof Naczk –  doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor  Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”
  • Ks. dr Radosław Kacprzak – doktor teologii pastoralnej, wykładowca homiletyki w WSD w Radomiu, kierownik duchowy, rekolekcjonista, absolwent studiów podyplomowych z  retoryki na UJ

www.szkolaformacyjna.pl

www.centrumwiez.pl

Znajdziesz nas na Facebooku!

Zgłoszenia i informacje o warsztatach:

• Krzysztof Naczk / tel. +48 883 009 455 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Radosław Kacprzak / tel. +48 604 226 731 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat: JE Ks. Bp Marek Solarczyk (Biskup Radomski)